Sık Sorulan Sorular

En Çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Yaziuzmani.com ile makale yazarak para kazanmanın tam zamanı. Makale yazarı olarak sizi de sitemize bekliyoruz. Yaziuzmani Destek Ekibi olarak bütün sorularına olabildiğince hızlı bir şekilde cevap vermek istiyoruz. Sık Sorulan Sorulara da bir göz atabilirsin.
Hangi konularda makale yazmam gerekiyor ?
-Ana sayfamızda bulunan konu başlıklarından beğendiğiniz ve yazmak istediğiniz konu başlığını Personel Müdürümüz İlknur Hanım ile iletişim kurup ilgili anahtar kelimelerle istenilen kelime sayısında makaleyi yazarak info@yaziuzmani.com mail adresimize yollamanız gerekmektedir.
Kelime sayısı, anahtar kelime nedir?
Kelime sayısı aldığınız konu hakkında minumum olarak yazmanız gereken kelime sayısıdır. Konular üzerinde kelime sayıları verilmektedir. Anahtar kelime ise size konu ile birlikte verilip o kelimeleri cümle içinde kullanmanıza yarayacaktır. Yani verilen anahtar kelimeler yazı içerisinde mutlaka kullanılmalıdır.
Makaleleri nerede yazacağım?
Makaleleri word dosyasına yazmalısınız. Yazdığınız yazılar içerisinde anahtar kelimeleri bold yani kalın olarak belirtmelisiniz.
Makalelerim nerede yayınlanacak ?
Birçok kişi ile çalıştığımızdan dolayı şu site diyemiyoruz. Çalışmakta olduğumuz kendimize ait birçok site bulunmaktadır. İllaki nerede yayınlanacak der iseniz google tarafından cümlelerinizi yazıp nerede geçtiğine ilerleyen zamanlarda görebilirsiniz.
Ne kadar kazanırım?
Bu tamamiyle size bağlı. Ne kadar çok yazar iseniz o kadar çok kazanırsınız. Şuan sistemde bir çok yazar çalışmakta ve istediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz. Emin olun sizin emeğinizi sonuna kadar kollayacağız. Her hangi bir başvuru ücreti verecek miyim ? Hayır tüm başvurular ücretsiz.
Ne zaman yazmaya başlayabilirim ? Ne zaman aranıza katılırım?
Sitemizde bulunan konu başlıklarından bir adet beğenip dilediğiniz konuda hemen yazıp bize referans yazısı olarak gönderebilirsiniz. Yetkili kişi sizin demonuzu inceleyip problemli olan bölüm var ise size doğrusunu gösterip tekrar bir demo talebi iletebilir. Siz öğrenene kadar biz size öğretmeye hazırız. Çünkü biz ortağız.
Ücretimi nasıl alacağım?
Ücretinizi istediğinizi banka hesabı ile gerçekleştirebiliriz. Cuma-Cumartesi günleri hesaplar toplanır ve Pazartesi günü içinde paralarınız hesaplarınıza yollanır. Limit Şartı Yoktur.
Hangi konular hakkında yazabilirim?
Bizim en önemli özelliğimiz kimseye zorlanacağı konuların verilmemesidir. İşe alınma faslında siz değerli yazarlarımızın, ilgi alanlarını ve hangi konularda yazmaktan zevk aldıklarınızı soruyor ve bunları özlük dosyalarınıza ekliyoruz. İş dağılımını sizin ilgi alanlarınıza göre dağıtmaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde hem zevk aldığınız konuları ele alarak yazma fırsatınız doğacak bunu yaparken de para kazanacaksınız.
Makalelerinizin kabul edilmeme durumu nedir?
Bizim sizlerden istediğimiz tek şey yazılarınızın tamamen özgün olması bundan kastımız, yazılarınızı tamamen kendiniz yazmalısınız. Kesinlikle kopyalama veya alıntı yapmak yasaktır. Bu gibi davranışlarda bulunanlar işten uzaklaştırılır. Bunun dışında yazdığınız makalede eksiklikler varsa bunu beraber iletişim halinde hallederiz ve yazınız uygun duruma getirilir. Emekleriniz bizim için değerlidir.
Yazımın telif hakları kimde?
Ücretini ödediğimiz için tamamiyle yazının tüm hakları bize geçmektedir.
Aldığım makaleyi ne zaman teslim edeceğim ?
Size teslim süresinde gerekli personel müdürü arkadaşımız bilgi verecektir.
Makale yazmak konusuda kendinize güveniyorsanız. Bu işte bir ek gelir etmek istiyorsanız. Doğru yerdesiniz. Yaziuzmani.com uzunca bir süredir birçok şirkete ve firmaya yazı sağlamaktadır. Sistemimize kayıt olup sizde makale yazarı olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İnfo@yaziuzmani.com adresini SKYPE den eklemek. Yetkili arkadaşlar SKYPE üzerinden size gün içersinde dönüş yapıcaktır. Gelin sizide ailemize katalım ….