Web Site İçeriği

WEB SİTESİ İÇERİĞİ

Makale yazarlığı hakkında; Makaleler sadece bir konu hakkında yazılmamaktadır. Oyun, sağlık, mesleki, kadın, moda, teknoloji vb. birçok kategoride makale yazımı istenmektedir. Makale yazımını okullarda yazdığınız kompozisyonlar gibi de görebilirsiniz. Yazılan makaleye uygun bir başlık, giriş, gelişme ve sonuç bölümleri ile makale yazmak genel olarak yeterli olmaktadır.

Bu noktadaki küçük bir fark yazacağınız bu kompozisyonların kelime sayısını ve içerisinde kullanılmasını istediğimiz kelime/kelime öbeklerini biz belirliyoruz. Bilmediğiniz bir konuda interneti kaynak olarak kullanabilirsiniz. Yalnız bu kullanım diğer sitelerden yazıları kopyalamak veya aynı şekilde makale içerisine yazmak olarak algılamayınız.

MAKALE YAZARLIĞI

Klima konusunda bir makale yazacaksanız ve bilginiz yok ise klima hakkında bilgileri internetten önce okuyunuz gerekli bilgilendirmeyi sağladıktan sonra genel bir şekilde kendi anlatım ve yorumlama biçiminiz ile makalenizi yazınız. Burada bizim için önemli olan makalelerin sizin cümleleriniz ve düşünceleriniz ile yazılmış olmasıdır.

Aksi takdirde yazdığınız makale hiçbir şekilde bizim ihtiyacımızı karşılamayacaktır. Yazdığınız makaleler çeşitli internet sitelerinde yayınlanacaktır. Yalnız kişisel veya firmamızın adına hiçbir bilgi bulunmayacaktır. Bu şekilde yazarın gizliliği korunurken hiçbir şekilde isim dahi yazılmamaktadır.