Yazarlarımız

Yazıuzmani.com’u Yazarlardan Dinleyin

Biz kendimizi ne kadar anlatmaya çalışsak da bu işi tecrübe etmiş kişilerin sunacağı bilgiler gibi olmayacaktır.

 

Makale yazmaya beş sene önce başladım ve çok şanslıydım ki, Buse hanımla karşılaştım. İster bir ofiste, isterseniz evde çalışın, kiminle iş yaptığınız ve çalışma koşulları her zaman önemlidir. İletişim konusunda herkese empati ile yaklaşan ve sabırla yazarlarının hatalarını düzelten, daima pozitif olan bir bayan vardı karşımda. Aradan geçen onca seneye rağmen hala severek bu işi yapıyor olmamın en önemli nedeni yazara verilen değerdir diyebilirim.

Özellikle ek gelir imkanı arayan yahut bu işi bir meslek olarak tercih eden kişilere önerim mutlaka makale üretimi konusunda Buse hanımla iletişime geçmeleridir. Piyasa koşullarına uygun ve tam zamanında ödenen ücretlerin yanı sıra, zaman zaman yaptığı tatlı sürprizleri de asla unutmayacağım. Bir iş veren değil, bir kız kardeş gibi, her derdinizde size destek sağlayan, ne zaman arasanız yanıt veren bu tatlı bayanla çalışmak belki de para kazanmanın en güzel yanı oldu diyebilirim. Belki bu işe ilk kez başlayanlardan biri olacaksınız, belki daha önce hiç yazı yazmadınız. Bunlar sizi korkutmasın çünkü her makale ile ilgili örnekler elde edebilir, yaptığınız yanlışlar karşılığında hemen çözüm bulabilirsiniz.

Asla yalnız olmadığınızı hissetmekle kalmayacak evinizde otururken sanki eğleniyormuş gibi yazı yazacaksınız. Paraya ihtiyacınız varsa daha fazla yazarak sizi bunaltan borçlarınızdan kurtulabilir, özel hayatınıza ara vermeden, sosyal yaşantınızı bölmeden de gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. Çekinmeden ulaşabileceğiniz www.yaziuzmani.com sitesi sayesinde bir meslek edinebilirsiniz. Üstelik günümüzün en geçerli ve hiç bitmeyecek bu iş alanında uzmanlaşarak kendi paranızı kazanmanın, evden çalışma konforuna sahip olmanın yolu sadece Buse hanımla iletişime geçmek olacaktır.

Hayatımda uzun süredir var olan ve hala sürdürdüğüm makale yazarlığı konusunda bana açılan bu yolda dünyalar tatlısı bir hanımefendi ile çalışmanın verdiği mutluluğu hiçbir şeye değişmem. Sadece bir işveren değil, aynı zamanda bir dost kazandığım için kendimi şanslı görüyorum. Bu süreçte neler oldu neler… Yazıları geç teslim ettiğim, konuyu tamamen yanlış anlayıp bambaşka makaleler yazdığım günler oldu. İnsanlık hali diyebileceğimiz dalgınlıklarım, can sıkıntısı ile dolu günlerim, mutsuz hissettiğim zamanlarda işi savsakladığım da olmadı değil. Hepsinde anlayış, hoşgörü ve destek gördüm. Dilerim bu duygulara siz de sahip olur ve yazarak para kazanma konforunu elde edersiniz. Biraz cesaret ve hata yapmaktan korkmamakla işe başlarsanız eğer gerisinin çorap söküğü gibi geleceğinden kuşkunuz olmasın. Günde sadece bir saatinizi ayırarak dahi bütçenize katkıda bulunabilir, dilerseniz daha fazla kazanacağınız bir yazma sürecine de dahil olabilirsiniz. Önemli olan başlangıç yapmak ve o adımı atabilmek… Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar, sunduğu arkadaşlık ve destek için Buse hanıma kucak dolusu teşekkürler. İyi ki varsınız…

Uzun zamandan bu yana yaptığım makale yazarlığını artık daha profosyonel bir şekilde yapmak istediğim bir sırada araştırmalar yaparken www.yaziuzmani.com ile tanıştım. Düzenli olarak içerikler sağlayarak yazarlara düzenli iş olanağı sunan, ödemelerini kesintisiz ve her zaman tam zamanında yapan bir site ile çalışmak istediğim için gerekli başvuruyu yaptım ve kısa zaman içinde olumlu yanıt alarak bende bu sitenin yazarlarından biri oldum. Sürekli olarak aynı konular hakkında değil farklı konular da yazılar gelmesi sebebi ile hem araştırma özelliğim gelişti hem de edindiğim bilgiler ile kendimi farklı konular hakkında geliştirme olanağı buldum. Birçok başarılı yazarın çalıştığı bu site de düzenli olarak işler alıyor ve sürekli olarak önemli kişiler veya firmalar için yazılar yazmaya devam ediyorum.

Makale Yazarları İçin Doğru Adres
Özellikle müşterilerinin çoğunun düzenli olarak ve güvenerek içerik temin ettikleri yaziuzmani.com, elit müşterileri ile bana daha ilk anda güven verdi ve uzun bir süre sorunsuz bir şekilde bu site ile çalışabileceğime karar verdim. Kendimi makale yazarlığı konusunda geliştirmeme yardımcı olması da bu site için çalışmamın bana en büyük getirilerinden biri olmuştur. Duyduğum güven sebebi ile makale yazarlığı yapmak ve bu konuda benim gibi kendilerini güvenilir iş ortakları ile geliştirmek isteyen kişilere her zaman için bu site ile çalışmalarını ve mesleklerini gönül rahatlığı içinde yapmalarını öneriyorum.